!!! TÁBORY JSOU JIŽ OBSAZENÉ !!!

 

PROJEKT EU-PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

RC Bakovánek pořádá již osm let v období letních prázdnin rodiči a především dětmi velmi oblíbený příměstský tábor. Jelikož poptávka rodičů po účasti dětí na táboře každoročně převyšovala kapacitu, rozšířilo RC Bakovánek za finanční pomoci Evropské unie nabídku příměstských táborů.

V období jarních prázdnin nabízíme plavecký příměstský tábor. Bude se konat v obci Zvířetice v prostorách Famoz clubu. Děti budou mít denně dvouhodinovou plaveckou výuku, odpoledne bude naplněno táborovými aktivitami. V období letních prázdnin proběhnou tři běhy - jeden běh bude sportovní příměstský tábor se základnou ve volnočasovém areálu v Bakově nad Jizerou. Týden bude plný sportovních a táborových aktivit s jedním celodenním výletem uprostřed týdne. Druhý běh bude s výtvarným zaměřením. Konat se bude rovněž ve volnočasovém areálu v Bakově nad Jizerou. Třetí běh letního příměstského tábora se bude konat v lesoparku Důně v Kněžmostě. Náplň bude přírodovědná - badatelská. Letní tábory budou zakončeny táborákem a spaním ve stanech či pod širákem.

Cílem projektu je nabídnout rodičům širší nabídku příměstských táborů. Rodiče mají možnost vybrat si z více termínů, příp. využít více termínů, kdy bude zajištěna péče o jejich děti, a tak lépe pokrýt dobu školních prázdnin. Děti mají možnost trávit školní prázdniny zábavnou a smysluplnou formou. Mají zajištěn zajímavý celodenní program plný sportovních, výtvarných nebo přírodovědných činností.

Projekt je podpořen z OP Zaměstnanost.

 


Kontakt

Bakovánek

Oficiální název:
RODINNÉ CENTRUM BAKOVÁNEK, o.s.
Založeno dne: 2007
Ičo: 26986035

Číslo účtu: 212146327/0300

SÍDLO A KLUBOVNA:
Školní 876, 29401 Bakov n.J.
Dům mládeže

KONTAKTNÍ OSOBA
Vlasta Landyšová
775071377

Petra Beranová
730127758
Anketa

Jsou vám příměstské tábory přínosem?

ANO
73%
33

NE
27%
12

Celkový počet hlasů: 45


počítadlo.abz.cz