POKYNY, PLATEBNÍ PODMÍNKY a VŠEOBECNÉ INFORMACE.

 
Letní přímšstské tábory jsou oblíbené tábory, dělané s nadšením "bez hranic" a s dlouholetou tradicí. Dobrodružství, zábava v přírodě, spousta soutěží, výletů, her, koupání a dalších letních zážitků a aktivit.
S tábory máme již dlouholetou zkušenost, tento rok je již 15ým rokem, kdy se můžeme pyšnit spoustou spokojených a nadšených dětí a rodičů. Naše tábor děláme pro radost dětí a vedoucích, a to bez obohacování naší organizace, jsme neziskovka. Nejsme žádné hlídací centrum, ale náš program pečlivě připravujeme několik měsíců předem. Vždy vybíráme zodpovědné a aktivní vedoucí.
 

Tábory jsou určené dětem od 6-14 let.

 

POKYNY K ODESLÁNÍ ONLINE PŘIHLÁŠKY

Viz níže, z vytvořených formulářu, si vyberete online přihlášku na příměstský tábor, kterou vyplníte a odešltete. Následně budete čekat na potvrzení, které se Vám do týdne dostaví na Vámi uvedený email.

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Platby můžete posílat od potvrzení přihlášky, které vám dojde cca do týdne, platbu poukazujte nejdéle do 31.5.2022, a to na Číslo účtu: 212146327/0300. Do zprávy pro příjemce vpište jméno dítěte/název táboru. Pokud máte více dětí nebo více táborů, samozřejmě můžete poslat platbu najednou, ale opět do zprávy vpište za koho platíte a jaký tábor. Storno s vrácením platby v plné výši pouze v případě nemoci s potvrzením lékaře, v dalších případech si účtujeme storno poplatek ve výši 50 %.

Cena za tábory je jednotná 3 000,- (cena zahrnuje, pitný režim po celý den, obědy, odměny, vstupné a cestovné na výlety)

 

VŠEOBECNÉ INFORMACE

DENNÍ REŽÍM:

7,30-8            včas dorazím na místo konání
8-9,30            dopolední řízený program dle tématiky táboru
9,30-9,45       svačina (přinesu si z domu a uložím do ledničky)
9,45-12          pokračování v řízených činnostech
12-12,30        oběd
12,30-14        odpočinek, volný čas 
14-16             odpolední řízení program dle témaitky táboru
16-16,30        odchod domů
 
  • PO CELÝ DEN DBÁME NA PITNÝ REŽIM, PROTO ŽÁDÁME VŠECHNY ÚČASTNÍKY, ABY VŽDY MĚLI SVOU PODEPSANOU LAHEV VŽDY S SEBOU. PITÍ PRŮBĚŽNĚ DOPLŇUJEME

CO S SEBOU:

Připravte si tak velký batoh, aby se ti tam vešly tyto věci, které si můžete nechat po celý týden ve skřínce:

-náhradní oblečení (krátké i dlouhé - dle počasí)

-sportovní obuv, ale také botičky do sucha i do vodičky (nějaké pantofle)

-pokrývku hlavy (šátek, kšiltovku) - upozorňujeme, že při vysokých teplotách tě nepustíme bez pokrývky hlavy na sluníčko, je to nebezpečné  !!!!!

-opalovací krém s vysokým faktorem

-plavky

-ručník

-šátek

-malý batůžek na vycházky - na lahev na pití, vezměte si zápisník nebo bloček a tužku nebo propisku

 

RODIČE PŘINESOU V DEN NÁSTUPU NA TÁBOR PRO DÍTĚ VYPLNĚNOU BEZINFEKČNOST (NEMUSÍ BÝT OD LÉKAŘE POTVRZENA), DATUM S PODPISEM NESMÍ BÝT  STARŠÍ NEŽ 3 DNY PŘED DNEM NÁSTUPU NA TÁBOR. BEZINFEKČNOST DOSTANETE NA UVEDENÝ EMAIL V PŘIHLÁŠCE.

 

Dotazy: bakovanek@seznam.cz nebo na tel. čísle 775071377 Vlasta Landyšová

 
       
 
 

VIKINGOVÉ 10.-14.7.2023

Odesláním této přihlášky potvrzuji přečtení POKYNŮ, PLATEBNÍCH PODMÍNEK, VŠEOB. INFORMACÍ a souhlasím se zpracováním osobních údajů.

HRY BEZ HRANIC 17.-21.7.2023

Odesláním této přihlášky potvrzuji přečtení POKYNŮ, PLATEBNÍCH PODMÍNEK, VŠEOB. INFORMACÍ a souhlasím se zpracováním osobních údajů.

RUKODĚLNÝ 17.-21.7.2023

Odesláním této přihlášky potvrzuji přečtení POKYNŮ, PLATEBNÍCH PODMÍNEK, VŠEOB. INFORMACÍ a souhlasím se zpracováním osobních údajů.