POKYNY, PLATEBNÍ PODMÍNKY a VŠEOBECNÉ INFORMACE.

 
Letní přímšstské tábory jsou oblíbené tábory, dělané s nadšením "bez hranic" a s dlouholetou tradicí. Dobrodružství, zábava v přírodě, spousta soutěží, výletů, her, koupání a dalších letních zážitků a aktivit.
S tábory máme již dlouholetou zkušenost, tento rok je již 16. rokem, kdy se můžeme pyšnit spoustou spokojených a nadšených dětí a rodičů. Naše tábor děláme pro radost dětí a vedoucích, a to bez obohacování naší organizace, jsme neziskovka. Nejsme žádné hlídací centrum, ale náš program pečlivě připravujeme několik měsíců předem. Vždy vybíráme zodpovědné a aktivní vedoucí.
 

Tábory jsou určené dětem od 6-14 let.

 

POKYNY K ODESLÁNÍ ONLINE PŘIHLÁŠKY

Viz níže, z vytvořených formulářu, si vyberete online přihlášku na příměstský tábor, kterou vyplníte a odešltete. Následně budete čekat na potvrzení, které se Vám do týdne dostaví na Vámi uvedený email.

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Vaše rezervace bude platná po zaplacení zálohy ve výši 1 500,- Kč, a to do týdne od zaslání online přihlášky. Zbylou část poukazujte nejdéle do 31.5. v roce.

Číslo účtu: 212146327/0300. Do zprávy pro příjemce vpište jméno dítěte/název táboru. Pokud máte více dětí nebo více táborů, samozřejmě můžete poslat platbu najednou, ale opět do zprávy vpište za koho platíte a jaký tábor. 

Storno poplatek ve výši 50 %. 

Cena za tábory je jednotná 3 000,- (cena zahrnuje, pitný režim po celý den, obědy, odměny, vstupné a cestovné na výlety)

 

VŠEOBECNÉ INFORMACE

DENNÍ REŽÍM:

7,30-8            včas dorazím na místo konání
8-9,30            dopolední řízený program dle tématiky táboru
9,30-9,45       svačina (přinesu si z domu a uložím do ledničky)
9,45-12          pokračování v řízených činnostech
12-12,30        oběd
12,30-14        odpočinek, volný čas 
14-16             odpolední řízení program dle témaitky táboru
16-16,30        odchod domů
 
  • PO CELÝ DEN DBÁME NA PITNÝ REŽIM, PROTO ŽÁDÁME VŠECHNY ÚČASTNÍKY, ABY VŽDY MĚLI SVOU PODEPSANOU LAHEV VŽDY S SEBOU. PITÍ PRŮBĚŽNĚ DOPLŇUJEME

CO S SEBOU:

Připravte si tak velký batoh, aby se ti tam vešly tyto věci, které si můžete nechat po celý týden ve skřínce:

-náhradní oblečení (krátké i dlouhé - dle počasí)

-sportovní obuv, ale také botičky do sucha i do vodičky (nějaké pantofle)

-pokrývku hlavy (šátek, kšiltovku) - upozorňujeme, že při vysokých teplotách tě nepustíme bez pokrývky hlavy na sluníčko, je to nebezpečné  !!!!!

-opalovací krém s vysokým faktorem

-plavky

-ručník

-šátek

-malý batůžek na vycházky - na lahev na pití, vezměte si zápisník nebo bloček a tužku nebo propisku

 

RODIČE PŘINESOU V DEN NÁSTUPU NA TÁBOR PRO DÍTĚ VYPLNĚNOU BEZINFEKČNOST (NEMUSÍ BÝT OD LÉKAŘE POTVRZENA), DATUM S PODPISEM NESMÍ BÝT  STARŠÍ NEŽ 3 DNY PŘED DNEM NÁSTUPU NA TÁBOR. BEZINFEKČNOST DOSTANETE NA UVEDENÝ EMAIL V PŘIHLÁŠCE.

 

Dotazy: bakovanek@seznam.cz nebo na tel. čísle 775071377 Vlasta Landyšová